Barmix logo

Jaka działa Barmix?

jak działa barmix

Zdajemy sobie sprawę, że możesz pierwszy raz spotykać się z BARMIXIEM. Automat jest bardzo prostym urządzeniem, ale jest też absolutną nowością! Przeczytaj odpowiedzi na najważniejsze pytania, dzięki którym zrozumiesz czym jest oraz jak działa automat do drinków!

Czym jest BARMIX?

Barmix to automat do drinków, który posiada aż 8 różnych od siebie MENU! Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie menu Barmixa Maszyna przygotowuje drinki oraz shoty do 15 sekund! W zestawieniu znajdziesz 5 shotów oraz 80 drinków. W każdym drinku możesz wyznaczyć zawartość alkoholu z pośród 5 dostępnych opcji, czyli: 0ml, 20ml, 40ml, 60ml oraz 80ml.

Czego potrzebuje do działania?

Automat potrzebuje przede wszystkim prądu. Dlatego nie zaleca się, aby maszyna podczas imprezy była na dworze, gdyż deszcz może spowodować zwarcie. Jeśli mowa o prądzie to przyda się również przedłużacz, gdyż oprócz podłączenia Barmixa, należy podłączyć tez kostkarkę. Aby drinki powstały potrzebujemy oczywiście składników. To czego będziemy potrzebować zależy od wybranego przez nas MENU. Są to soki, syropy, alkohol czy toniki. Będziemy też potrzebować owoców, słomek, serwetek oraz wielu innych dodatków, które oczywiście zapewniamy!

Jak przyrządzić drinka? – instrukcja

Przygotowanie drinka:

1. Podejdź pod automat
2. Ze stołu weź szklankę
3. Napełnij szklankę lodem do 1/3 wysokości
4. Podstaw szklankę pod nalewak
5. Przejrzyj drinki na tablecie
6. Wybierz drink wpisując numer na klawiaturze numerycznej i zatwierdź wybór.
7. Określ ilość alkoholu od 0mldo 80ml i zatwierdź wybór
8. Odbierz drink, weź słomkę, owoce i koniecznie zamieszaj swojego drinka!

Przygotowanie shotów:

1. Podejdź pod automat
2. Ze stołu weź shaker
3. Napełnij shaker lodem do 1/3 wysokości
4. Podstaw shaker pod nalewak
5. Znajdź shoty na tablecie
6. Wybierz shoty wpisując numer na klawiaturze numerycznej i zatwierdź wybór.
7. Odbierz shaker
8. Weź shaker do ręki i trząś tak długo, aż do oszronienia.
9. Ustaw kieliszki
10. Rozlej shoty po kieliszkach.

Jak działa Barmix?

Barmix posiada osiem osobnych pojemników(2,5l-4,5l) na składniki. W każdym pojemniku znajdziemy inny składnik w zależności od wybranego MENU. Aby zrobić drinka musimy podstawić szklankę pod nalewak. Automat nie naleje drinka bez szklanki, gdyż nie wykryje szkła. Kiedy wybierzemy drinka i zatwierdzimy nasz wybór to z każdego pojemnika zostanie pobrana ciecz w odpowiednich proporcjach( wedle przepisów barmańskich). Drink jest przygotowany warstwowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu smak jest identyczny jak z drinków przygotowanych przez barmanów 🙂

Jakich składników należy użyć?

Jeśli chodzi o soki to polecamy marki Hortex oraz Tymbark. Posiadamy również listę zamienników, lecz nie każdy sok uda się wykorzystać. W prawię każdym menu używamy syropy barmańskie, marki które się sprawdzają to Rioba, Monin oraz Victoria’s. Alkohol może być wedle preferencji smakowych oraz cenowych. Tutaj dowiesz się więcej na temat wynajmu Barmixa oraz składników.

Data utworzenia wpisu:

Kwiecień 10, 2022

Data ostatniej aktualizacji:

Styczeń 7, 2023

Autor wpisu:

Dziękujemy Ci za przesłanie zapytania!
Odezwiemy się w ciągu 12 godzin.

W ramach podziękowań odbierz skromny prezent w postaci naszego e-booku o weselnym alkoholu.