Barmix logo

Barmix i Barman na wesele

Automatyczny barman na każdy event. Wynajmij barmixa na swoją imprezę

Odtwórz wideo

Barmix Biłgoraj wynajem

Automat do drinków firmy Barmix to coś co zaskoczy nawet najbardziej wymagających gości. Jest to niesamowita alternatywa dla usług barmańskich. Oprócz dużo niższej ceny jest też zupełnie nową atrakcją. Maszyna posiada, aż 8 menu. Alkohole na których się opiera to wódka, rum, whisky, gin oraz likiery. Barmix oferuje naprawdę wiele w niewielkiej cenie. Dzięki kilku urządzeniom, posiadamy też wiele terminów. Opieramy się tylko na sprawdzonych oraz dobrych jakościowo produktach. Drinki automat podaje warstwowo, dlatego niczym się nie różnią od tych podawanych w barze.

Barmix Biłgoraj to coś czego nie może zabraknąć na Twojej imprezie.

Barman na wesele Biłgoraj

Barman na weselu to świetna atrakcja! Jeśli chcesz uniknąć kolejek do baru, a jednocześnie zaoferować swoim gościom unikalną formę rozrywki, to automat do drinków może okazać się doskonałym rozwiązaniem!

Automatyczny barman to wygodna opcja, która z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach. To ciekawa forma zabawy, która pozwoli im stworzyć swój własny, unikalny drink, a także spróbować różnych smaków. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, a w kilka chwil drink jest gotowy!

Taki barman-automat to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale także doskonale wpisujące się w trendy weselne. Coraz częściej młode pary stawiają na niebanalne rozwiązania, a automatyczny barman z pewnością zrobi wrażenie na ich gościach. 

Podsumowując, barman na wesele to ciekawa i praktyczna opcja, która z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach.  Dlatego jeśli szukasz nietypowego rozwiązania, które zrobi wrażenie na Twoich gościach, to zdecydowanie warto rozważyć opcję automatycznego barmana!

barmix Biłgoraj

REALIZACJA

1. Kontakt

Zadzwoń, napisz email lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

2. umowa

Jeśli wszystko jest dopięte czas na umowę.

3. Menu

Wybierz jedno z ośmiu menu oraz otrzymaj listę składników.

4. Szczegóły

Ustalmy wszystkie szczegóły dotyczące wynajmu oraz organizacji. 

5. Impreza

Przygotowujemy sprzęt do imprezy oraz instruujemy jak działa.

6. Odbiór

Odbieramy maszynę oraz się rozliczamy.

BARMIX

ZAWSZE dobre opinie

Posiadamy wiele pozytywnych opinii w mapach Google oraz na Facebooku. Barmix jest na tyle dobrym urządzeniem, że zbieramy same pozytywne opinie. 

BARMIX CENA

WYNAJEM BEZ LIMITU GODZIN I DNI ZA JEDYNE1300 ZŁOTYCH

Automatycznego barmana wynajmujemy bez limitu godzin i dni. Jak to wygląda? Barmixa przywozimy na Twoje wesele jeszcze przed ślubem, a odbieramy go dopiero po zakończeniu poprawin! To nrapwdę korzysta opcja.

KONTAKT

Numer kontaktowy: +48 739 503 383

Poniedziałek- Piątek | 09:00 - 18:00
Sobota- Niedziela | 10:00 - 15:00

Barmix Biłgoraj

Dziękujemy Ci za przesłanie zapytania!
Odezwiemy się w ciągu 12 godzin.

W ramach podziękowań odbierz skromny prezent w postaci naszego e-booku o weselnym alkoholu.