Barmix logo

Barmix cena wynajmu na wesele

Barmix cena wynajmu

 

Chcesz wynająć Barmix, czyli automatycznego barmana na swoje wesele, ale zastanawia Cię ile on kosztuje? Czy jest tańszy od tradycyjnych barmanów? A może zastanawiasz się, ile trzeba zapłacić za obsługę automatycznego barmana? Jaki jest koszt soków, syropów oraz alkoholu? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Na wszystkie te pytania oraz inne znajdziesz odpowiedzi w tym artykule.

Zobacz czy wynajem Barmixa zmieści się w Twoim weselnym budżecie.

W tym artykule znajdują się odpowiedzi na:

 • Koszty transportu maszyny
 • Jak podpisujesz umowę?
 • Ile kosztuje napełnienie Barmixa?
 • Ceny dodatków do automatycznego barmana
 • Wpłata zaliczki
 • Koszty MENU
 • Barmix kontra tradycyjny barman
 • Barmix koszt wynajmu
 • Czy ilość dni ma znaczenie
 • Barmix – łączny koszt wynajmu

Jak wyglądają koszty transportu Barmixa?

Wiele firm z atrakcjami weselnymi dolicza tak zwaną kilometrówkę. Kilometrówka to koszt za każdy przejechany kilometr do miejsce wesela. Wszystko oczywiście zależy od tego gdzie Barmix na co dzień jest umiejscowiony. Jeśli mieści się on w Lublinie to najprawdopodobniej nie pojedzie na wesele do Wrocławia. Wiele firm oferujących automatycznego barmana pobiera takie opłaty. Jest to nawet 2 złote od ilości kilometrów, które wykraczają poza limit ustalony przez firmę. W naszym przypadku transport jest bezpłatny na obszarze województwa lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego. Innych województw nie obsługujemy. Dlatego dostarczamy automatycznego barmana zawsze za darmo. Co warto podkreślić to my dowozimy urządzenie, nie oferujemy wypożyczenia bez dowiezienia Barmixa na imprezę. Podsumowując możesz mieć wesele w Warszawie, Rzeszowie, a nawet Kielcach. Za transport nie zapłacisz ani jednej złotówki.

Czy ponosisz koszty podpisania umowy?

Niektóre firmy, które oferują atrakcje weselne podpisują umowę poprzez spotkanie twarzą w twarz. Przez co Twoje koszty wzrastają, gdyż musisz się spotkać z firmą dostarczającą atrakcje weselne. Dochodzą nam koszty dojazdu do miejsca podpisania umowy. Czasami jest to nawet sto kilometrów, a dodatkowo musimy znaleźć czas na dojazd oraz powrót. Jeszcze innym sposobem, który jest często praktykowany jest odesłanie umowy pocztą. To również generuje dodatkowe koszty. A jak to wygląda u nas? Jeśli chodzi o wynajem Barmixa w naszej firmie rozwiązujemy to umową elektroniczną za pomocą platformy Autenti. Jest to równie bezpieczne co standardowa umowa. Oczywiście jest to też dodatkowe udogodnienie, gdyż umowę zawsze mamy w chmurze. Każdy z nas ma masę papierków w domu i nie potrzeba nam kolejnych. W takiej umowie zamieszczamy wszystkie potrzebne informacje takie jak miejsce wesela, kwotę, ilość dni, informacje o szklankach, kostkarce, słomkach oraz owocach. Co najważniejsze znajduje się tam zapis o COVID-19. W 2020 roku był on naprawdę przydatny. W tym okresie wesela często były przekładana, a nawet odwoływane. Dzięki takiemu zapisowi można bezpłatnie przenieść wesele, a nawet w przypadku odwołania odzyskać całą zaliczkę. Tutaj również należy podkreślić, że pobieramy zwrotną zaliczkę, a nie zadatek.

Ile kosztują składniki do Barmixa?

Składniki do Barmixa są dostępne w każdym większym hipermarkecie. Koszty zapełnienia Barmixa są bardzo przystępne. Oczywiście, aby prawidłowo obliczyć koszt składników musisz wybrać jedno z ośmiu menu. Do naszych wyliczeń wybierzmy menu nr.3. Jest to najczęściej wybierane Menu na wesele przez państwa młodych. Zobaczmy więc jak prezentują się poszczególne koszty dla 100 osób na weselu:

 • Wódka – wódki nie bierzmy pod uwagę w tym wyliczeniu, gdyż jeśli ktoś wybiera Barmixa to na jego weselu na pewno będzie wódka.
 • Sok ananasowy – 35 złotych – Zazwyczaj jest to Tymbark lub Hortex.
 • Sok pomarańczowy – 30 złotych – Tak jak wyżej wybieramy sok marki Tymbark lub Hortex.
 • Sprite – 40 złotych – Nie musi być to Sprite. Może go zastąpić 7 up.
 • Sok z cytryny – 50 złotych – W barach używa się różnych zagęszczaczy. My rekomendujemy sok z cytryny marki Rioba.
 • Grenadyna – 70zł – Preferowana przez nas marka syropów to Rioba.
 • Blue Curacao – 70zł – Tutaj również zakupujemy Blue Curacao marki Rioba.

Jaki więc jest łączny koszt uzupełnienia Barmixa?

Z powyższych obliczeń wynika, że 295 złotych, oczywiście ten koszt był tańszy, ale przez podatek cukrowy ceny uległy podwyższeniu. Podane wyżej składniki nie muszą być takie jak w zestawieniu. Wszystko zależy od waszych preferencji. Doradzamy w wyborze składników oraz jeśli jest taka potrzeba to możemy je zakupić w hurtowni, aby uzyskać jeszcze lepszą cenę.
Natomiast o menu Barmixa pisaliśmy w poprzednim artykule.

Czy dodatki do automatycznego barmana są płatne?

Warto zacząć od tego co znajduje się w dodatkach. Przede wszystkim wraz z Barmixem otrzymujesz szklanki. Nasze szklanki są specjalne do tego typu urządzenia. Za szklanki nic nie płacisz. Nie pobieramy żadnych opłat za brak szklanek po weselu lub za ich zbicie. Wypadki się zdarzają, dlatego wszystko jest wliczone w cenę. Dodatkowo otrzymujesz owoce. Za owoce również nic nie płacisz. Owoce są już pokrojone i przygotowana. Są to cytryny oraz pomarańcze. Oprócz tego na wyposażeniu są słomki i serwetki. Również bezpłatne. Do mobilnego baru dodajemy specjalny stół, który jest do niego przymocowany. Dzięki temu możemy na nim rozłożyć wszystkie dodatki i nie zajmujemy weselnych stołów. Jednak czym jest drink bez lodu? W domach weselnych bardzo często jest problem z lodem. Albo jest on dodatkowo dokupywany albo nie posiadają odpowiedniej kostkarki. Wychodząc tym komplikacjom naprzeciw otrzymujesz od nas kostkarkę, która wystarczy na wszystkie weselne drinki.

Czy muszę wpłacić zaliczkę?

Tak. Przyjmujemy zaliczki w wysokości 300 złotych. Ochroni to Twój oraz nasz termin wesela. Uwaga! Jest to zaliczka, a nie zadatek. Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze czasy są nieprzewidywalne i wiemy o tym, że czasami musisz zmienić termin wesela. Właśnie dlatego jest to zaliczka, gdyż zaliczka musi zostać zwrócona. Dlatego możecie spać spokojnie, gdyż oddajemy 100% zaliczki. Zaliczka wpłacana jest na nasz numer konta bankowego w okresie 7 dni od podpisania umowy. W tytule zaliczki prosimy o wpisanie daty wesela.

Ile kosztują poszczególne MENU?

Każde MENU jest uzależnione od tego co się w nim znajduje. Naszych MENU jest, aż 8, więc ceny są różne. MENU może się składać z wódki, ginu, rumu, tequili, whisky oraz różnych syropów i soków. Wszystkie wyliczenia otrzymujesz tydzień lub dwa przed weselem, po wyborze danego menu. Głównym czynnikiem, który będzie zmieniał koszt składników będzie alkohol. Im bardziej urozmaicone MENU, tym będzie większy koszt. Możemy oczywiście wybrać opcję bezalkoholową, wtedy koszt będzie mały w porównaniu do pozostałych siedmiu.

Ile kosztuje wynajem Barmix na wesele?

Wynajem Barmixa kosztuje 1300 złotych. Wynajem urządzenia jest na jeden, dwa, a czasami trzy dni. Godziny wynajmu również nie mają tutaj znaczenia. Oczywiście warto podkreślić, że jest to cena wynajmu Barmixa za wesele. Na inne imprezy cena może się różnić. Jak dokładnie wygląda wynajem? Przed weselem kontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia wszystkich formalności. Jeśli Twojej wesele jest z poprawinami to automat otrzymasz również na poprawiny. Maszynę rozstawiamy na godzinę przed ceremonią ślubu oraz zostajemy na około godzinę, kiedy jesteś już na sali. W tym czasie przeszkalamy osobę, która doleje składniki do automatu. Bez obaw. Jest to proste jak budowa cepa i każdy sobie z tym poradzi. Przez cały okres Twojego wesela maszyna działa. Jeśli poprawiny trwają do późnych godzin nocnych, a czasami nawet do poniedziałku to nie ma z tym żadnego problemu. Automat możemy odebrać w poniedziałek. Natomiast jeśli Twoje wesele jest w piątek, a w sobotę jest już inna uroczystość to też nie będzie żadnych komplikacji. Odbiór dokonamy w sobotę rano. Jak widzisz jest to bajecznie proste i maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Cena również nie jest duża.

Czy cena Barmixa jest uzależniona od ilości dni?

Nie. Cena standardowa to 1300 zł za wypożyczenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zostawili Ci maszynę na poprawiny, a nawet i jeszcze jeden dzień, bo i takie wesela się zdążają. Ilość dni nie ma wpływu na wypożyczenie Barmixa. Jeśli jest to impreza innego typu to szczegóły wynajmu uzgadniamy osobno.

Automatyczny Barman – ostateczna cena wynajmu

Należy wszystko podsumować. Znasz już dosłownie wszystkie wyliczenia. Jak więc prezentuje się ostateczna cena wynajmu Barmixa?

 • Transport – 0zł
 • Umowa – 0zł
 • Dodatki – 0zł
 • Dopłata za dodatkowe dni – 0zł
 • Dopłata za dodatkowe godziny – 0zł
 • Zaliczka – 300zł
 • Składniki – 300zł
 • Wynajem – 1000zł

Łącznie wynajem Barmixa wraz z zakupem składników wyniesie Cię 1600zł. Bardzo przystępna cena prawda?

Barmix cena

Barmix czy tradycyjny Barman? 

Niewątpliwie jest to pytanie, które zadaje sobie każda osoba, która zastanawia się nad wypożyczeniem automatu. Trzeba to powiedzieć wprost. Barman jest droższy nawet trzy razy. Co wpływa na, aż tak ogromną różnicę cenową? Głównym czynnikiem są godziny pracy weselnych barmanów. Osób, które wykonują usługi barmańskie jest całkiem sporo, więc i ceny są różne. Jednak większość prowadzi rozliczenie godzinowe. Za takie usługi zapłacisz od 2000 złotych do 4000 złotych. Mówimy tutaj o jednym dniu wesela, a zostają jeszcze poprawiny. Pamiętaj, że na poprawinach dużo mniej osób ma siłę pić mocny alkohol, a drinki są idealny rozwiązaniem. Za poprawiny będziesz musiał dopłacić kolejny tysiąc. Oprócz tego musisz zapłacić za składniki. Składników często musisz kupić dużo więcej niż do automatu, gdyż propozycję drinków są różne i bardziej rozbudowane, a więc różne alkohole, syropy oraz soki. Robi Ci się naprawdę sporo kosztów. Oprócz tego barmani często liczą za zbite szklanki, a więc dodatkowe koszty.

Mamy nadzieję, że wiesz już wszystko o cenach Barmixa. Jeśli masz jakieś pytania do koniecznie się z nami skontaktuj. Jeśli chcesz wynająć nasz automat do zapraszamy Ciebie do zakładki kontakt.

Data utworzenia wpisu:

Czerwiec 30, 2021

Data ostatniej aktualizacji:

Styczeń 7, 2023

Autor wpisu:

Dziękujemy Ci za przesłanie zapytania!
Odezwiemy się w ciągu 12 godzin.

W ramach podziękowań odbierz skromny prezent w postaci naszego e-booku o weselnym alkoholu.