Barmix logo

Barmix menu – Jakie menu oferuje automatyczny barman?

Barmix menu na wesele

 

Zastanawiasz się co znajdziesz w weselnym menu Barmixa? Czy są tutaj twoje ulubione drinki? CO wchodzi w skład danego menu? Czy drinki tworzone przez automatycznego barmana są dobre? Z doświadczenie wiemy, że pytań odnośnie do weselnego menu jest naprawdę sporo. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć.

Dowiedz się wszystkiego na temat menu automatycznego barmana.

Spis treści:

 1. Czy drinki z Barmixa są smaczne?
 2. Ile alkoholu jest w drinkach?
 3. Jakie alkohole znajdują się w menu?
 4. Które menu jest najczęściej wybierane?
 5. Menu nr.1
 6. Menu nr.2
 7. Menu nr.3
 8. Menu nr.4
 9. Menu nr.5
 10. Menu nr.6
 11. Menu nr.7
 12. Menu nr.8

Jak smakują drinki automatycznego barmana?

To pytanie pojawia się bardzo często. Wszystko zależy od tego jakich składników użyjemy do ich przygotowania. Jest to kluczowe w każdym rodzaju drinków. Najważniejszym czynnikiem, który wyznacza smak drinka jest alkohol. Każdy z nas wie, że najtańsze alkohole nie smakują najlepiej. Oczywiście tutaj też działa ta zasada. Często spotykamy się z problemem wyboru alkoholu na wesele. Zawsze doradzamy jaki alkohol wybrać oraz w razie możliwości dostarczamy na wesele. Kolejnym aspektem smaku drinka są syropy, których użyjemy. Na polskim rynku są trzy możliwości, z której firmy wybierzemy. Są to rozwiązania na wysoki, średni oraz mały budżet. Następnym wyznacznikiem smaku są soki. Barmix oparty jest głównie na sokach 100% z ananasa, pomarańczy oraz grejpfruta. W ostatnich latach niestety występuje problem z ananasem oraz grejpfrutem, gdyż najzwyczajniej w świecie ich brakuje na rynku. Dlatego rekomendujemy nektary. Kluczowym aspektem picia drinków jest też lód, gdyż z lodem drinki smakują zupełnie inaczej. Do każdego przyjęcia otrzymujesz przygotowane owoce, które goście mogą dodać do drinków. Dzięki temu koktajl również zmienia smak. Na sam koniec trzeba dodać, że każdy lubi inne smaki. W Barmixie znajdziemy wszystkie propozycje smaków. Od słodkich, po kwaśne, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie odpowiedniego drinka.

Ile alkoholu jest w drinkach?

W standardowej wersji Barmixa niezależnie od alkoholu jaki wybieraliśmy zawsze było to 40ml. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producent wprowadził możliwość regulacji ilości alkoholu w drinkach. Ilość alkoholu w automatycznym barmanie można regulować wedle potrzeby, czyli od 0ml do 80ml. Wyboru ilości alkoholu dokonujemy każdorazowo podczas wybierania drinka. Co ważne dzięki temu każde menu może być bezalkoholowe. Dzięki temu nikt nie jest pokrzywdzony. Na weselach często znajdziemy osoby, które nie mają już ochoty pić wysokoprocentowego alkoholu lub kierowców. Jest to bardzo duże udogodnienie.

Jakie alkohole znajdują się w menu automatu do drinków?

Barmix, czyli nasz prywatny automatyczny barman można przygotować, aż 80 różnych pozycji. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Ale co dokładnie znajduje się w Barmixie? Rozpiskę menu znajdziecie poniżej. Alkohole, którymi możemy uzupełnić Barmix:

 • Wódka
 • Whisky
 • Gin
 • Gin truskawkowy
 • Rum
 • Tequila
 • Triple sec
 • Likier brzoskwiniowy
 • Malibu
 • Likier kokosowy

Dzięki tak obszernej ilości alkoholi możemy stworzyć wiele smacznych kompozycji.

Jakie menu Barmixa jest najczęściej wybierane?

Najczęściej wybierane jest menu nr.3, gdyż oparte jest na wódce. Pary młode często wybierają tę propozycję, ponieważ na weselu nie dochodzi do mieszania alkoholi. W poprzednim artykule podawaliśmy cenę Barmixa oraz koszty uzupełnienia. Drugim najbardziej popularnym menu jest nr.5. Menu piąte jest wzbogacone o drugi najbardziej popularny alkohol wysokoprocentowy w Polsce, czyli whisky. Trzecie miejsce na podium zajmuje bogatsza wersja trójki, czyli menu nr.4, ponieważ dodatkowo otrzymujemy drinki z rumem. Poniżej przygotowaliśmy dla was szczegółową rozpiskę składników, drinków oraz innych przydatnych informacji na temat menu Barmixa. Należy pamiętać, że przy wyborze menu zawsze służymy pomocą.

Menu nr.1

Skład: wódka, grenadyna, sok pomarańczowy, blue curacao, sok grejpfrutowy, Malibu

Drinki: Vodka Sunrise, Blue Ocean, Malibu Chillout, Sonic Screwdriver, Crazy Driver, Fuzzer Bang, Sex on the Beach, Paradiso, Flaming Jesse

Ilość drinków w menu: 9

Ilość alkoholi: 2

Główne składniki tego menu to wódka oraz Malibu. Koktajle, które są przedstawione w tym zestawieniu przypadną do gustu osobom, które lubią likier Malibu. W menu przeważają słodkie pozycje, ale znajdziemy też kwaśniejsze drinki. Otrzymujemy jedną opcję bezalkoholową. To menu jest ciekawe, ale liczba drinków wynosi 9, przez co rzadziej wybierane.

Barmix menu nr.1

Menu nr.2

Skład: wódka, grenadyna, sok pomarańczowy, blue curacao, sok grejpfrutowy, Malibu, sok z cytryny, gin

Drinki: Vodka Sunrise, Blue Ocean, Malibu Chillout, Sonic Screwdriver, Crazy Driver, Fuzzer Bang, Sex on the Beach, Cooler Jade, Gin Mist, Nolan, Toxic Waste

Ilość drinków w menu: 11

Ilość alkoholi: 3

Menu nr.2 można śmiało nazwać urozmaiconym menu numer jeden. Urozmaicenie wprowadza Gin. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy 3 nowe drinki. Są tutaj słodkie pozycje, wraz z kwaśnymi. Również tak jak w poprzednim menu jest tutaj jedna propozycja dla osób niepijących

Barmix menu nr.2

Menu nr.3

Skład: wódka, grenadyna, blue curacao, sok ananasowy, sok pomarańczowy, Sprite, sok z cytryny

Drinki: Dry Beach, Florida Summer, Dark Blazer, William’s Rainbow, Crazy Driver, American Friz, Bora Bora, Ugly Feeling, Blue Lagoon, Super Bowl, Envy Cocktail, Costa Messa

Ilość drinków w menu: 12

Ilość alkoholi: 1

Menu nr.3 jest najczęściej wybieramy menu. Głównie dlatego, że ma aż 12 pozycji oraz wszystkie(oprócz bezalkoholowych) składają się z wódki. Pary młode często wychodzą z założenia, że nie ma potrzeby mieszać alkoholi na weselu. Jeśli chodzi o drinki to są one w głównej mierze słodkie. Jednak jest jedna rzecz, która odróżnia to menu od pozostałych. Jesteście ciekawi co? Są to, aż dwie propozycje bezalkoholowe. Jest to najbardziej budżetowe menu ze wszystkich, aczkolwiek niczym to nie ujmuje tak dobrym drinkom.

Barmix menu nr.3

Menu nr.4

Skład: wódka, grenadyna, blue curacao, sok ananasowy, sok pomarańczowy, Sprite, rum, sok z cytryny

Drinki: Florida Summer, William’s Rainbow, Crazy Driver, American Friz, Bora Bora, Blue Lagoon, Super Bowl, Costa Messa, Green Bay, Palm Beach, Red Royal, Cape Code

Ilość drinków w menu: 12

Ilość alkoholi: 2

Bez wątpienia jest to ulepszona wersja menu nr.3. W tym menu znajdziemy dodatkowe pozycje z rumem. Jest to ciekawe urozmaicenie, gdyż zmienia nam, aż 5 drinków w porównaniu do poprzedniego menu. Co najważniejsze znajdziemy tutaj dwie opcje bezalkoholowe.

Barmix menu nr.4

Menu nr.5

Skład: wódka, grenadyna, sok pomarańczowy, blue curacao, sok grejpfrutowy, Malibu, whisky, cola

Drinki: Vodka Sunrise, Blue Ocean, Paradiso, Crazy driver, Sonic Screwdriver, Sex On The Beach, Malibu Chillout, Fuzzer Bang, Flaming Jesse, Whisky, Whisky & Cola

Ilość drinków w menu: 12

Ilość alkoholi: 3

Menu nr.5 jest tym na co wszyscy czekali. Drugim najpopularniejszym alkoholem w Polsce jest whisky. Pierwszym oczywiście jest wódka. To zestawienie łączy oba alkohole, co czyni je bardzo mocną pozycją. Znajdziesz tutaj słodkie, kwaśne oraz drinki oparte na whisky. Jest to druga najbardziej popularna pozycja wybierana przez pary młode. Z bezalkoholowym znajdziecie tutaj tylko jedną opcję.

Barmix menu nr.5

Menu nr.6

Skład: sryop truskawkowy, syrop mojito, syrop brzoskwiniowy, sok żurawinowy, sok pomarańczowy, Sprite, sok z limonki, Ice tea

Drinki: Fruit on the beach, Słodka truskawka, Mojito stawberry, Ice tea Drink, Crazy fizz, Summer lemon

Ilość drinków: 6

Ilość alkoholi: 0

Szóste menu jest menu bezalkoholowym. Jest to zdecydowanie słodkie menu skierowane głównie do osób młodszych! Należy pamiętać, że w każdym naszym menu można wybrać 0 ml alkoholu, co czyni w zasadzie każde menu bezalkoholowym. Aczkolwiek nikt nie ryzykuje wyborem innego menu przy imprezach dla dzieci. Zdecydowanie nie jest weselna propozycja, jeśli organizujesz wesele z alkoholem.

Barmix menu nr.6 bezalkoholowe

Menu nr.7

Skład: gin, gin truskawkowy, tequila, triple sec, tonik hibiskusowy, sok grejpfrutowy, sok z cytrny, woda gazowana

Drinki: Margarita, Tom Collins, Hibiskus, Free Hibiskus, Tonik Tequila, Strawberry Collins, Fruit Sour

Ilość drinków: 7

Ilość alkoholi: 4

Najbardziej alkoholowe zestawienie. Na pewno nie jest to menu dla wszystkich. W skład tego menu wchodzą, aż cztery różne alkohole, które tworzą ciekawe kompozycję drinków. Jeśli chodzi o drinki bezalkoholowe to znajdziemy tutaj jedną pozycję.

Barmix menu nr.7

Menu nr. 8

kład: wódka, whisky, likier brzoskwiniowy, Malibu, sok pomarańczowy, sok żurawinowy, sok z cytryny, syrop cukrowy

Drinki: Wild Whisky, Whisky Sour,Whisky, Key Westcoller, Free whisky, Sex on the beach, Peach Party, Cranberry Colada

Ilość drinków: 8

Ilość alkoholi: 3

Ostatnie z naszych ośmiu menu to menu nr.8. Łączy ono, aż trzy różne od siebie alkohole, czyli wódkę, Malibu i whisky. W menu są słodkie pozycje, ale nie ma ich, aż tak dużo co w pozostałych. Idealnie sprawdzi się na imprezach, gdzie wódka nie będzie alkoholem numer jeden. Znajduje się tutaj jeden drink bezalkoholowy oparty na sokach.

Barmix menu nr.8

Podsumowując dla każdego znajdzie się coś dobrego. Menu są naprawdę bardzo obszerne, dzięki takiemu rozwiązaniu każda para młoda wybierze idealne menu na swoje wesele.

Data utworzenia wpisu:

Lipiec 1, 2021

Data ostatniej aktualizacji:

Styczeń 7, 2023

Autor wpisu:

Dziękujemy Ci za przesłanie zapytania!
Odezwiemy się w ciągu 12 godzin.

W ramach podziękowań odbierz skromny prezent w postaci naszego e-booku o weselnym alkoholu.